Expeditor
Expeditor
CARGO SPEED INTERNATIONAL SRL
str. Virgil Madgearu, nr. 8, mun. Timisoara, jud. Timis.
Forwarding Operations / Forwarding
Administrator/ Sales Manager / Sales
Verificat
Proprietarul
PROJECT CARGO Freight forwarding - ROAD / RAIL / AIR / SEA /
Companii similare
- R
Expeditor
str. Calea lui Traian, nr. 183, bl.15, sc.D, etj.1, ap.2, mun. Ramnicu Valcea, jud. Valcea
- P
Expeditor
sat. Mihai Viteazu, com. Mihai Viteazu, nr. 487, jud. Cluj
Rutele companiei
CARGO SPEED INTERNATIONAL SRL
nu are rute.
Activități ale companiei
Activitatea principală
- Alte activităţi anexe transporturilor
Accize
TVA
Plătitor de accize:: NU
PlătitorTVA: DA
Data Înregistrării: 22.12.2005
Postări și știri
CARGO SPEED INTERNATIONAL SRL încă nu are postări publicate. Odată ce o va face, postările vor apărea aici.
Când a fost fondată compania CARGO SPEED INTERNATIONAL SRL?
Câți angajați are CARGO SPEED INTERNATIONAL SRL?
Care este activitatea comercială principală a companiei CARGO SPEED INTERNATIONAL SRL?
Care este adresa sediului companiei CARGO SPEED INTERNATIONAL SRL?
Cine este administratorul / reprezentantul legal al companiei CARGO SPEED INTERNATIONAL SRL?
Cum pot verifica dacă CARGO SPEED INTERNATIONAL SRL poate fi de încredere?
Compania CARGO SPEED INTERNATIONAL SRL este operațională? Are activitate?
Mai sunt și alte companii care au fost înființate în RO de către fondatorii CARGO SPEED INTERNATIONAL SRL?
Câte companii sunt legate de compania CARGO SPEED INTERNATIONAL SRL după sediul juridic amplasat pe adresa: str. Virgil Madgearu, nr. 8, mun. Timisoara, jud. Timis.?
Română
2026 © Qoobus Corporation