Alexandr Cernisiov
Administrator
| S.R.L. X-SORTМолдова
-
- X
mun. Chişinău, sec. Botanica, str. Hristo Botev, 11/2, ap.(of.) 4
Маршрути
Alexandr Cernisiov
не має маршрутів.
Люди, яких ти можеш знати
- CV
COSMIN VLAS
administrator
|SC HUANITA TRANS IMPEX SRL - LC
Lucian Cimpan
Administrator
|SC CERO TRANS SRL - BC
Balut Cristian
manager
|CHIMTOTAL SRL - CK
CSIKI KINGA
coordonator de transport
|SC FACTOR SERVICE SRL
Пости та новини
Alexandr Cernisiov ще не опублікувал новини.
У якій компанії працює Alexandr Cernisiov?
Яка посада Alexandr Cernisiov?
На кого підписано Alexandr Cernisiov?
Скільки передплатників у Alexandr Cernisiov?
Скільки маршрутів у Alexandr Cernisiov?
Адреса електронної пошти та номер телефону Alexandr Cernisiov загальнодоступні у його профілі?
Яка адреса електронної пошти уh Alexandr Cernisiov?
Який номер телефону у Alexandr Cernisiov?
Якими мовами володіє Alexandr Cernisiov?
Українська
2026 © Qoobus Corporation