ОБ
Олег Буяк
менеджер
| ТООО "ФОБУС" г.ГродноБілорусь
Підписувачі - 0
Підписано - 0
Інформація про користувача
Компанія
Приєднався
03/09/2020 (6 років тому)
Позиція
менеджер
Контактна інформація
Мови спілкування
Російська
Дод. емайл
-
Про Олег Буяк
-
- Т
г. Гродно,ул. Урицкого, д.12
Маршрути
Олег Буяк
не має маршрутів.
Люди, яких ти можеш знати
- СА
Сардор Абдусатторов
Carterer
|BBL TRANSPORT - TT
Thomas The Trucker
Driver
|Trucking inc - IB
Iulian Barari
Administrator
|ESCHATON COMMERECE S.R.L. - CI
Catana Ion
Director
|AGROMAX CEREALE S.R.L.
Пости та новини
Олег Буяк ще не опублікувал новини.
Часті запитання
У якій компанії працює Олег Буяк?
Компанія, в якій працює Олег Буяк, має назву ТООО "ФОБУС" г.Гродно.
Яка посада Олег Буяк?
Олег Буяк - менеджер у ТООО "ФОБУС" г.Гродно.
На кого підписано Олег Буяк?
Олег Буяк поки що ні на кого не підписано.
Скільки передплатників у Олег Буяк?
У Олег Буяк поки що немає передплатників.
Скільки маршрутів у Олег Буяк?
Олег Буяк не має маршрутів.
Адреса електронної пошти та номер телефону Олег Буяк загальнодоступні у його профілі?
Ні, адреса електронної пошти та номер телефону Олег Буяк не видно у його профілі. Вони видно лише зареєстрованим користувачам, що увійшли на платформу.
Яка адреса електронної пошти уh Олег Буяк?
Адреса електронної пошти Олег Буяк недоступна для незареєстрованих користувачів.
Який номер телефону у Олег Буяк?
Номер телефону Олег Буяк недоступний для незареєстрованих користувачів.
Якими мовами володіє Олег Буяк?
Олег Буяк володіє Російській.
Українська
2026 © Qoobus Corporation