Vadim Țurcanu
Director
| VALVATIX-NORD S.R.L.Молдова
Підписувачі - 0
Підписано - 0
Інформація про користувача
Компанія
Приєднався
04/12/2020 (6 років тому)
Позиція
Director
Контактна інформація
Мови спілкування
Російська
Англійська
+1
Дод. емайл
-
Про Vadim Țurcanu
-
- V
MD-5616, s. Corlateni, rl. Riscani, Republica Moldova
Маршрути
Vadim Țurcanu
не має маршрутів.
Люди, яких ти можеш знати
- ТК
Татьяна Кононова
Начальник маркетингового отдела
|ООО "Глоубал Концентрат Групп" Александр Бабенко
Директор
|ТОВ "ТК"С.В.С.-2006"- АП
- ОН
- OR
Olesea Roibu
Logist/Declarant vamal
|PEREFLEX S.R.L.
Пости та новини
Vadim Țurcanu ще не опублікувал новини.
Часті запитання
У якій компанії працює Vadim Țurcanu?
Компанія, в якій працює Vadim Țurcanu, має назву VALVATIX-NORD S.R.L. .
Яка посада Vadim Țurcanu?
Vadim Țurcanu - Director у VALVATIX-NORD S.R.L. .
На кого підписано Vadim Țurcanu?
Vadim Țurcanu поки що ні на кого не підписано.
Скільки передплатників у Vadim Țurcanu?
У Vadim Țurcanu поки що немає передплатників.
Скільки маршрутів у Vadim Țurcanu?
Vadim Țurcanu не має маршрутів.
Адреса електронної пошти та номер телефону Vadim Țurcanu загальнодоступні у його профілі?
Ні, адреса електронної пошти та номер телефону Vadim Țurcanu не видно у його профілі. Вони видно лише зареєстрованим користувачам, що увійшли на платформу.
Яка адреса електронної пошти уh Vadim Țurcanu?
Адреса електронної пошти Vadim Țurcanu недоступна для незареєстрованих користувачів.
Який номер телефону у Vadim Țurcanu?
Номер телефону Vadim Țurcanu недоступний для незареєстрованих користувачів.
Якими мовами володіє Vadim Țurcanu?
Vadim Țurcanu володіє Російській, Англійській, Румунській.
Українська
2026 © Qoobus Corporation