Dopravci
Dopravci
Lordina-Prim srl
Moldavsko
Čeká na ověření
Vlastník profilu
-
Podobné společnosti
- T
Dopravci
str. Romană, 2/2, ap. 149, mun. Chişinău
- I
Dopravci
str. Ştefan cel Mare 125, 3100 – mun. Bălţi
Firemní trasy
Lordina-Prim srl
nemá trasy.
Aktivity společnosti
Primární aktivita
- -
Spotřební daně
DPH
Plátce Spotřební daně: NE
PlátceDPH: NE
Datum registrace: -
Příspěvky a zprávy
Lordina-Prim srl zatím nic nezveřejnili. Jakmile tak učiní, jejich příspěvky se zobrazí zde
Kdy byla Lordina-Prim srl založena jako právnická osoba?
Kolik zaměstnanců má Lordina-Prim srl?
Jaká je hlavní obchodní činnost Lordina-Prim srl?
Jaká je adresa sídla Lordina-Prim srl?
Kdo je generálním ředitelem Lordina-Prim srl?
Jak mohu zkontrolovat, zda lze Lordina-Prim srl důvěřovat?
Je Lordina-Prim srl stále funkční? Je tato společnost aktivní?
Jaké další společnosti byly založeny zakladateli Lordina-Prim srl v MD?
Česky
2026 © Qoobus Corporation