Dopravci
Dopravci
MUXI LOGISTIC SRL 
Sat Arduzel, o. Ulmeni, Str.ARDUZEL Nr. 24, Județ Maramureş
Administrator / Transportation
Zkontrolováno
Vlastník profilu
-
Podobné společnosti
- A
Dopravci
str. Oituz, nr. 35, cam. 1, sat. Branesti, com. Branesti, jud. Ilfov.
- A
Dopravci
nr. 53C, sat. Marginea, com. Marginea, jud. Suceava
Firemní trasy
MUXI LOGISTIC SRL
nemá trasy.
Aktivity společnosti
Primární aktivita
- Transporturi rutiere de marfuri
Spotřební daně
DPH
Plátce Spotřební daně: NE
PlátceDPH: ANO
Datum registrace: 10.07.2018
Příspěvky a zprávy
MUXI LOGISTIC SRL zatím nic nezveřejnili. Jakmile tak učiní, jejich příspěvky se zobrazí zde
Kdy byla MUXI LOGISTIC SRL založena jako právnická osoba?
Kolik zaměstnanců má MUXI LOGISTIC SRL ?
Jaká je hlavní obchodní činnost MUXI LOGISTIC SRL ?
Jaká je adresa sídla MUXI LOGISTIC SRL ?
Kdo je generálním ředitelem MUXI LOGISTIC SRL ?
Jak mohu zkontrolovat, zda lze MUXI LOGISTIC SRL důvěřovat?
Je MUXI LOGISTIC SRL stále funkční? Je tato společnost aktivní?
Jaké další společnosti byly založeny zakladateli MUXI LOGISTIC SRL v RO?
S jakými dalšími společnostmi souvisí MUXI LOGISTIC SRL následující adresa: Sat Arduzel, o. Ulmeni, Str.ARDUZEL Nr. 24, Județ Maramureş?
Česky
2026 © Qoobus Corporation