Klient
Klient
TOPI IMPORT-EXPORT SRL
bd. Petrochimistilor, nr. 53, mun. Pitesti, jud. Arges
administrator / administratie
Zkontrolováno
Vlastník profilu
-
Podobné společnosti
- A
Klient
str. calea floresti, nr. 62, mun. Cluj-Napoca, jud. Cluj.
- B
Klient
str. Aleea Lotrului, nr. 4, bl.T3, sc.D, etj.1, ap.6, sat. Voineasa, com. Voineasa, jud. Valcea.
Firemní trasy
TOPI IMPORT-EXPORT SRL
nemá trasy.
Aktivity společnosti
Primární aktivita
- Comert cu ridicata nespecializat de produse alimentare, bauturi si tutun
Spotřební daně
DPH
Plátce Spotřební daně: NE
PlátceDPH: ANO
Datum registrace: 01.12.2001
Příspěvky a zprávy
TOPI IMPORT-EXPORT SRL zatím nic nezveřejnili. Jakmile tak učiní, jejich příspěvky se zobrazí zde
Kdy byla TOPI IMPORT-EXPORT SRL založena jako právnická osoba?
Kolik zaměstnanců má TOPI IMPORT-EXPORT SRL?
Jaká je hlavní obchodní činnost TOPI IMPORT-EXPORT SRL?
Jaká je adresa sídla TOPI IMPORT-EXPORT SRL?
Kdo je generálním ředitelem TOPI IMPORT-EXPORT SRL?
Jak mohu zkontrolovat, zda lze TOPI IMPORT-EXPORT SRL důvěřovat?
Je TOPI IMPORT-EXPORT SRL stále funkční? Je tato společnost aktivní?
Jaké další společnosti byly založeny zakladateli TOPI IMPORT-EXPORT SRL v RO?
S jakými dalšími společnostmi souvisí TOPI IMPORT-EXPORT SRL následující adresa: bd. Petrochimistilor, nr. 53, mun. Pitesti, jud. Arges?
Česky
2026 © Qoobus Corporation