Klient
Klient
LOG-TRANS S.R.L.
Ukrajina
Director / Administration
Zkontrolováno
Vlastník profilu
-
Podobné společnosti
- Л
Klient
61050, Харківська обл., місто Харків, Червонозаводський район, ВУЛИЦЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 27
- Б
Klient
Україна, 79017, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ КОСТЯ ЛЕВИЦЬКОГО, будинок 77, квартира 2
Firemní trasy
LOG-TRANS S.R.L.
nemá trasy.
Aktivity společnosti
Primární aktivita
- -
Spotřební daně
DPH
Plátce Spotřební daně: NE
PlátceDPH: NE
Datum registrace: -
Příspěvky a zprávy
LOG-TRANS S.R.L. zatím nic nezveřejnili. Jakmile tak učiní, jejich příspěvky se zobrazí zde
Kdy byla LOG-TRANS S.R.L. založena jako právnická osoba?
Kolik zaměstnanců má LOG-TRANS S.R.L.?
Jaká je hlavní obchodní činnost LOG-TRANS S.R.L.?
Jaká je adresa sídla LOG-TRANS S.R.L.?
Kdo je generálním ředitelem LOG-TRANS S.R.L.?
Jak mohu zkontrolovat, zda lze LOG-TRANS S.R.L. důvěřovat?
Je LOG-TRANS S.R.L. stále funkční? Je tato společnost aktivní?
Jaké další společnosti byly založeny zakladateli LOG-TRANS S.R.L. v UA?
Česky
2026 © Qoobus Corporation