Dopravci
OOO Optimus-elit
Ukrajina
Čeká na ověření
Vlastník profilu
-
Podobné společnosti
- Е
Klient
84201, Донецька обл., місто Дружківка, ВУЛИЦЯ ЕНГЕЛЬСА, будинок 108, квартира 21
- Я
Klient
46010, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ТЕКСТИЛЬНА, будинок 24 Б
Firemní trasy
OOO Optimus-elit
nemá trasy.
Aktivity společnosti
Primární aktivita
- Оптова торгівля хімічними продуктами
Spotřební daně
DPH
Plátce Spotřební daně: NE
PlátceDPH: NE
Datum registrace: -
Příspěvky a zprávy
OOO Optimus-elit zatím nic nezveřejnili. Jakmile tak učiní, jejich příspěvky se zobrazí zde
Kdy byla OOO Optimus-elit založena jako právnická osoba?
Kolik zaměstnanců má OOO Optimus-elit?
Jaká je hlavní obchodní činnost OOO Optimus-elit?
Jaká je adresa sídla OOO Optimus-elit?
Kdo je generálním ředitelem OOO Optimus-elit?
Jak mohu zkontrolovat, zda lze OOO Optimus-elit důvěřovat?
Je OOO Optimus-elit stále funkční? Je tato společnost aktivní?
Jaké další společnosti byly založeny zakladateli OOO Optimus-elit v UA?
Česky
2026 © Qoobus Corporation